Contacte


Edició
hola@routecru.com

Publicitat
routecru@routecru.com

Premsa
premsa@routecru.com






Equip


Jaume Martínez

Director
jaume@routecru.com


Roman Aixendri

Cap de continguts
roman@routecru.com


Vlad Pop
Vídeo
vlad@routecru.com

Andrei Moldovan

Fotografia
andrei@routecru.com




Col·laboradors


Salvador Colomé
Assessor

Roman Aixendri
Filòsof

Jesús Serrano
Escriptor


Abraham Sebastià
Fotògraf

Joana Pardos
Periodista i realitzadora

Núria Grau
Escriptor


Jaume Martí
Cuines i vins
Blog Diari vitivinícola

Jordi Regàs
Fotògraf

Gramatics
Traduccions
gramatics@gramatics.com


Antonio Cecilia
Fotògraf

Oriol Fuster
Escriptor

Dörthe Wesche
Traduccions alemany




Treballa amb nosaltres


Recursos humans
rrhh@routecru.com












TRAVEL CULTURE

         



Equip
Contacte
Contractació
Treballa amb nosaltres
Condicions d'us
Política de privacitat
©rreset 2016